OUTLET'TE % 50 İNDİRİM + 3 AL 2 ÖDE

Outlet kategorisinden yapılan alışverişlerde sepetinize eklediğiniz 3 üründen 2 tanesi için ödeme yapılacak bu üç üründen düşük olan için sistem % 100 indirim sağlayacaktır,kampanya yalnızca outlet kategorisine dahil seçili ürünlerde geçerlidir,dahil olan ürünlerin içerisinde kampanyaya dahildir ibaresi yer almaktadır 500 al 400 öde kampanyasıyla birleştirilemez sistem avantajlı olanı uygulayacaktır ,iade durumunda ürünlerin tamamı iade edilmelidir, kampanyaya dahil ürünlerle değişim yapılabilir, renk ve beden değişimi yapılabilir, DUFY kampanyayı kapatma ve değişiklik hakkını saklı tutar.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
2 ADET GÖMLEK - 99,90 TL

Seçili gömleklerde geçerli 2 adet al 99,90 TL öde kampanyasından yararlanabilirsiniz, dahil olan ürünler sepet içerisindeyken kampanyaya dahildir ibaresi yer almaktadır, Diğer kampanyalarla birleştirilemez sistem avantajlı olanı uygulayacak sadece diğer kategorilerde yer alan 2 adet al kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. İade durumunda ürünlerin tamamı iade edilmelidir, kampanyaya dahil ürünlerle değişim yapılabilir, renk ve beden değişimi yapılabilir, DUFY kampanyayı kapatma ve değişiklik hakkını saklı tutar.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
2 ADET TİŞÖRT - 99,90 TL

Seçili tişörtlerde geçerli 2 adet al 99,90 TL öde kampanyasından yararlanabilirsiniz, dahil olan ürünler sepet içerisindeyken kampanyaya dahildir ibaresi yer almaktadır, Diğer kampanyalarla birleştirilemez sistem avantajlı olanı uygulayacak sadece diğer kategorilerde yer alan 2 adet al kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. İade durumunda ürünlerin tamamı iade edilmelidir, kampanyaya dahil ürünlerle değişim yapılabilir, renk ve beden değişimi yapılabilir, DUFY kampanyayı kapatma ve değişiklik hakkını saklı tutar.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
2 ADET PANTOLON - 149,90 TL

Seçili pantolonlarda geçerli 2 adet al 149,90 TL öde kampanyasından yararlanabilirsiniz, dahil olan ürünler sepet içerisindeyken kampanyaya dahildir ibaresi yer almaktadır, Diğer kampanyalarla birleştirilemez sistem avantajlı olanı uygulayacak sadece diğer kategorilerde yer alan 2 adet al kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. İade durumunda ürünlerin tamamı iade edilmelidir, kampanyaya dahil ürünlerle değişim yapılabilir, renk ve beden değişimi yapılabilir, DUFY kampanyayı kapatma ve değişiklik hakkını saklı tutar.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
2 ADET TRİKO - 199,90 TL

Seçili trikolarda geçerli 2 adet al 199,90 TL öde kampanyasından yararlanabilirsiniz, dahil olan ürünler sepet içerisindeyken kampanyaya dahildir ibaresi yer almaktadır, Diğer kampanyalarla birleştirilemez sistem avantajlı olanı uygulayacak sadece diğer kategorilerde yer alan 2 adet al kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. İade durumunda ürünlerin tamamı iade edilmelidir, kampanyaya dahil ürünlerle değişim yapılabilir, renk ve beden değişimi yapılabilir, DUFY kampanyayı kapatma ve değişiklik hakkını saklı tutar.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
2 ADET SWEAT - 129,90 TL

Seçili sweatlerde geçerli 2 adet al 129,90 TL öde kampanyasından yararlanabilirsiniz, dahil olan ürünler sepet içerisindeyken kampanyaya dahildir ibaresi yer almaktadır, Diğer kampanyalarla birleştirilemez sistem avantajlı olanı uygulayacak sadece diğer kategorilerde yer alan 2 adet al kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. İade durumunda ürünlerin tamamı iade edilmelidir, kampanyaya dahil ürünlerle değişim yapılabilir, renk ve beden değişimi yapılabilir, DUFY kampanyayı kapatma ve değişiklik hakkını saklı tutar.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
2 ADET CEKET - 299,90 TL

Seçili ceketlerde geçerli 2 adet al 299,90 TL öde kampanyasından yararlanabilirsiniz, dahil olan ürünler sepet içerisindeyken kampanyaya dahildir ibaresi yer almaktadır, Diğer kampanyalarla birleştirilemez sistem avantajlı olanı uygulayacak sadece diğer kategorilerde yer alan 2 adet al kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. İade durumunda ürünlerin tamamı iade edilmelidir, kampanyaya dahil ürünlerle değişim yapılabilir, renk ve beden değişimi yapılabilir, DUFY kampanyayı kapatma ve değişiklik hakkını saklı tutar.

ALIŞVERİŞE BAŞLA