AKSESUARLARDA İNDİRİME EK 3 AL 2 ÖDE

Kampanyadaki seçili ürünlerden yapılan alışverişlerde sepetinize eklediğiniz 3 üründen 2 tanesi için ödeme yapılacaktır. Bu 3 üründen düşük fiyatlı olan için sistem %100 indirim sağlayacaktır. Kampanya yalnızca 3 al 2 öde kampanyasına dahil seçili ürünlerde geçerlidir. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. Sistem avantajlı olanı uygulayacaktır,iade durumunda ürünlerin tamamı iade edilmelidir. Kampanyaya dahil ürünlerle değişim yapılabilir. Renk ve beden değişimi yapılabilir. DUFY kampanyayı kapatma ve değişiklik hakkını saklı tutar.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
2 ADET GÖMLEK - 99,90 TL

Seçili gömleklerde geçerli 2 adet al 99,90 TL öde kampanyasından yararlanabilirsiniz. Dahil olan ürünler sepet içerisindeyken kampanyaya dahildir ibaresi yer almaktadır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Sistem avantajlı olanı uygulayacaktır. İade durumunda kampanya bozulacağı için sizde kalan ürünün kampanyasız fiyatı düşülerek kalan tutar size iade edilecektir. Kampanyaya dahil ürünlerle değişim yapılabilir, renk ve beden değişimi yapılabilir, DUFY kampanyayı kapatma ve değişiklik hakkını saklı tutar.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
2 ADET T-SHIRT - 99,90 TL

Seçili t-shirtlerde geçerli 2 adet al 99,90 TL öde kampanyasından yararlanabilirsiniz. Dahil olan ürünler sepet içerisindeyken kampanyaya dahildir ibaresi yer almaktadır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Sistem avantajlı olanı uygulayacaktır. İade durumunda kampanya bozulacağı için sizde kalan ürünün kampanyasız fiyatı düşülerek kalan tutar size iade edilecektir.  Kampanyaya dahil ürünlerle değişim yapılabilir, renk ve beden değişimi yapılabilir, DUFY kampanyayı kapatma ve değişiklik hakkını saklı tutar.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
PANTOLON TEK FİYAT - 79,90 TL

Dufy pantolonlarda kaçırılmayacak fırsat. Seçili ürünler DUFY kalitesi ile 79,90 TL.

 

ALIŞVERİŞE BAŞLA
2 ADET TRİKO - 119,90 TL

Seçili trikolarda geçerli 2 adet al 119,90 TL öde kampanyasından yararlanabilirsiniz. Dahil olan ürünler sepet içerisindeyken kampanyaya dahildir ibaresi yer almaktadır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Sistem avantajlı olanı uygulayacaktır. İade durumunda kampanya bozulacağı için sizde kalan ürünün kampanyasız fiyatı düşülerek kalan tutar size iade edilecektir.  Kampanyaya dahil ürünlerle değişim yapılabilir, renk ve beden değişimi yapılabilir, DUFY kampanyayı kapatma ve değişiklik hakkını saklı tutar.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
DUFY SWEATSHIRT TEK FİYAT - 69,90 TL

 

Dufy pantolonlarda kaçırılmayacak fırsat. Seçili ürünler DUFY kalitesi ile 79,90 TL.

 

ALIŞVERİŞE BAŞLA
DUFY CEKET TEK FİYAT - 149,90 TL - 199,90 TL

Dufy kalitesi ile ceketler tek fiyat. Seçili ceketler siz değerli müşterilerimiz için kaçırılmayacak fiyatlara 149,90 TL - 199,90 TL.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
1 ALANA 1 BEDAVA

Dufy kalitesi ile kaçırılmayacak kampanya. Seçili ürünlerde 1 alana 1 bedava. Dahil olan ürünler sepet içerisindeyken kampanyaya dahildir ibaresi yer almaktadır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Sistem avantajlı olan ürüne kampanyayı uygulayacaktır. İade durumunda kampanya bozulacağı için 2 ürünüde iade etmeniz gerekmektedir. Kampanyaya dahil ürünlerle değişim yapılabilir, renk ve beden değişimi yapılabilir, DUFY kampanyayı kapatma ve değişiklik hakkını saklı tutar.

ALIŞVERİŞE BAŞLA