1.ÜRÜNE %10  2.ÜRÜNE  %20  3.ÜRÜNE  %30 İNDİRİM

Dufy kalitesi ile kaçırılmayacak kampanya. Seçili farklı ürünlerinde bayrama özel sepette %10'dan %30'a varan indirimler. İndirimler %10 - %20 - %30 şeklinde aritmatik şekilde yüksek fiyatlı üründen düşük fiyatlı ürüne ivme gösterecek şekilde uygulanır. Seçili ürünler aynı kod renk ve beden olursa indirim sadece %10 olarak uygulanmaktadır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyaya dahil ürünlerle değişim yapılabilir, renk ve beden değişimi yapılabilir, DUFY kampanyayı kapatma ve değişiklik hakkını saklı tutar. Son tarih 31.08.2021

* Mevcut kampanya aynı ürünlerde değil farklı ürünlerde geçerlidir.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
5 ADET T-SHIRT TEK FİYAT 139,90 TL

Dufy kalitesi ile kaçırılmayacak kampanya. Seçili ürünlerde 5 adet sepetinize dahil ettiğinizde sepet içerisinde kampanyaya dahildir ibaresi yer almaktadır.Sepette 5 ürün için tek fiyat olan 9,90 TL uygulanır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. İade durumunda kampanya bozulacağı için 3 ürünüde iade etmeniz gerekmektedir.Eğer ürünlerden birini iade ederseniz sizde kalan ürün kampanyasız tutardan hesaplanarak kalan ücretin iadesi yapılır. Kampanyaya dahil ürünlerle değişim yapılabilir, renk ve beden değişimi yapılabilir, DUFY kampanyayı kapatma ve değişiklik hakkını saklı tutar.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
SEÇİLİ ÜRÜNLERDE İNDİRİMLERE EK 3 AL 2 ÖDE

Kampanyadaki seçili ürünlerden yapılan alışverişlerde sepetinize eklediğiniz 3 üründen 2 tanesi için ödeme yapılacaktır. Bu 3 üründen düşük fiyatlı olan için sistem %100 indirim sağlayacaktır. Kampanya yalnızca 3 al 2 öde kampanyasına dahil seçili ürünlerde geçerlidir. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. Sistem avantajlı olanı uygulayacaktır,iade durumunda ürünlerin tamamı iade edilmelidir. Kampanyaya dahil ürünlerle değişim yapılabilir. Renk ve beden değişimi yapılabilir. DUFY kampanyayı kapatma ve değişiklik hakkını saklı tutar.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
1 ALANA 1 BEDAVA

Dufy kalitesi ile kaçırılmayacak kampanya. Seçili ürünlerde 1 alana 2. ürün bedava. Dahil olan ürünler sepete ekleyeceğiniz ürünlede bir tanesi sepet içerisindeyken kampanyaya dahildir ibaresi yer alacaktır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Sistem avantajlı olan ürüne kampanyayı uygulayacaktır. İade durumunda kampanya bozulacağı için 2 ürünüde iade etmeniz gerekmektedir. Kampanyaya dahil ürünlerle değişim yapılabilir, renk ve beden değişimi yapılabilir, DUFY kampanyayı kapatma ve değişiklik hakkını saklı tutar.

ALIŞVERİŞE BAŞLA